Παπάγος (28 β.), Μελίσσια (25 β.) και Καματερό (25 β.), οδηγούν την κούρσα στους τρεις Ομίλους της Β’ ΕΠΣΑ

0

Ο Παπάγος, μετά το 4-0  επί του Ηρακλή Περιστερίου, τα Μελίσσια, παρά το 0-0 στην έδρα της Κοψαχείλας και το Καματερό, μετά το 3-0 στην έδρα του επί της Τερψιθέας, οδηγούν την κούρσα στους τρεις Ομίλους της Β’ ΕΠΣΑ.

Ο Παπάγος, έχει αποκτήσει πλεονέκτημα τεσσάρων βαθμών από την δεύτερη Κηπούπολη, ενώ τα Μελίσσια διατήρησαν τον ένα βαθμό διαφορά από τον Κένταυρο Βριλησσίων, που έφεραν ισοπαλία 1-1 στην Πεύκη. Στον 3ο Όμιλο το Καματερό, παρά τη νίκη του, αισθάνεται την ανάσα της νεανικής ομάδας της Λυκόβρυσης, που πήρε μεγάλη νίκη στο Ζηρίνειο από την Κηφισιά 2010 με 1-4.

Όλα τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στους τρεις Ομίλους της Β’ ΕΠΣΑ, όπως μας ενημερώνει η ΕΠΣΑ, και της 9ης αγωνιστικής στους τέσσερις Ομίλους της Γ’ ΕΠΣΑ.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-1
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
21. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-2
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
24. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-0
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-3
30. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-0
31. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-1
34. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-0
35. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
36. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-4
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 6-1
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-0
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-6
43. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-1
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. 3-1
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-2
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-2
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-3
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 11:45 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-0
54. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/12/18 11:30 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
56. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 12:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-0
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 12:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-1
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 09:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 5-2
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
61. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-4
63. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

 

Κοινοποίηση.

Leave A Reply