Χαραυγιακός και Ρουφ δεν κέρδισαν την 19η αγωνιστική, παρέμειναν όμως στην κορυφή στην Α’ κατηγ ΕΠΣΑ

0

Στον 1ο Όμιλο της Α’ κατηγορίας ΕΠΣΑ, παρά την ήττα του Χαραυγιακού (41 β.) στο Περιστέρι από τον Ήφαιστο με 2-0, δεν κατάφερε το Ηράκλειο (36 β.) που ακολουθεί να εκμεταλλευτεί το στραβοπάτημα, αφού, ως γηπεδούχος στο γήπεδο της Νέας Ιωνίας δεν μπόρεσε να κάμψει την αντίσταση του Περιστερίου και έμειναν στο άσφαιρο (0-0).Στον 2ο Όμιλο στο ντέρμπι των πρωτοπόρων το Ρούφ (44 β.) πήρε ισοπαλία στην έδρα της Ηλιούπολης (40 β.) 0-0 και διατηρήθηκε η διαφορά των 4 βαθμών μεταξύ τους. Η νίκη στο ντέρμπι της Ηλιούπολης της Διάνας (40 β.) επί του Φωστήρα με 3-2, έβαλε και την ομάδα του Γιώργου Τσαμόπουλου στο «παιχνίδι» της ανόδου.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-0
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-0
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-0
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 3-2
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-0

 

Κοινοποίηση.

Leave A Reply