Συνέχεια με νίκες για τους πρωτοπόρους Παπάγο και Καματερό στην Β’ κατηγορία ΕΠΣΑ. Σταθερά στην 2η θέση η Λυκόβρυση

0

Ο πρωτοπόρος του 1ου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΑ Παπάγος κέρδισε πριν από λίγο στο γήπεδο του Κάτω Χαλανδρίου τον ΠΟΨ με 0-3 και παρέμεινε σταθερά στην κορυφή της βαθμολογίας. Στον 2ο Όμιλο οι ομάδες που προηγούνται στη βαθμολογία αγωνίζονται αύριο Κυριακή. Στον 3ο όμιλο η μάχη συνεχίζεται με το Καματερό που προηγείται στη βαθμολογία να κερδίζει εκτός έδρας τον Θρίαμβο Αθηνών (0-2) και οι Ανθούπολη και Λυκόβρυση που ακολουθούν στην 2η θέση με τις σημερινές νίκες που πέτυχαν ακολουθούν σε απόσταση αναπνοής.

Τα σημερινά αποτελέσματα στους τρεις ομίλους της Β’ κατηγορίας:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
5. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-2
6. ΠΟΨ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
8. ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
11. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
12. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
13. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
14. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
Κοινοποίηση.

Leave A Reply