Παπάγος, Μελίσσια και Καματερό οδηγούν την κούρσα στους τρεις ομίλους της Β’ ΕΠΣΑ

0

Παρά την ισοπαλία που έφερε ο Παπάγος στο γήπεδό του με την Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 1-1, εξακολουθεί να βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας με 22 βαθμούς, στον 1ο Όμιλο της Β’ κατηγορίας ΕΠΣΑ.

Στον 2ο Όμιλο, τα Μελίσσια με 21 βαθμούς ήταν αυτά, που πήραν κεφάλι στη βαθμολογία, μετά τη μεγάλη νίκη που πέτυχαν πριν από λίγο, εκτός έδρας, απέναντι στην Μεταμόρφωση με 1-2. Νέα νίκη για την Πεύκη, στο γήπεδό της, επί της Ιεράπολης, που φαίνεται να βρίσκει τα πατήματά της και να ανεβαίνει στη βαθμολογία.

Στο 3ο Όμιλο, το Καματερό, με 19 βαθμούς, παρά τα τελευταία στραβοπατήματα, εξακολουθεί και οδηγεί την κούρσα. Στη 2η θέση η Λυκόβρυση, που συνεχίζει τις πολύ καλές εμφανίσεις της.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 2-1
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-2
19. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 4-1
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-3
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-3
24. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 4-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-3
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
30. ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β. 4-0
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-2
39. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 5-0
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-2
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-5
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
46. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 3-2
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-2
50. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 09:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. Αναβλήθηκε
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-3
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-4
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/11/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ. Αναβλήθηκε
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 15:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
60. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 12:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 12:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-3
62. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-3
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 15:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.

 

Οι βαθμολογίες, όπως μας ενημερώνει η ΕΠΣΑ:

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΗΕΣ ΥΠΕΡ
1. ΠΑΠΑΓΟΣ 22 9 7 1 1 22 5
2. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18 9 5 3 1 16 7
3. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 18 9 6 0 3 20 16
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17 9 5 2 2 18 11
5. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16 9 4 4 1 14 8
6. ΠΟΨ 15 9 4 3 2 16 10
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 15 9 4 3 2 12 9
8. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14 9 4 2 3 15 13
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14 9 3 5 1 12 7
10. ΚΟΛΩΝΟΣ 11 9 3 2 4 17 15
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 10 9 2 4 3 7 10
12. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 9 9 2 3 4 11 15
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6 9 1 3 5 6 15
14. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 5 9 1 2 6 6 21
15. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 3 9 1 0 8 4 13
16. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 3 9 0 3 6 3 24

 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΜΕΛΙΣΣΙΑ 21 9 6 3 0 28 6
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 20 9 6 2 1 13 7
3. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 17 9 5 2 2 11 6
4. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 14 9 4 2 3 12 10
5. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 14 9 4 2 3 12 10
6. ΠΕΥΚΗ 13 9 4 1 4 16 15
7. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 13 9 3 4 2 13 9
8. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 13 9 3 4 2 9 9
9. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 13 9 4 1 4 13 12
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 12 9 3 3 3 6 6
11. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 11 9 3 2 4 8 14
12. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9 9 2 3 4 6 12
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8 9 2 2 5 11 19
14. ΥΜΗΤΤΟΣ 8 9 2 2 5 6 9
15. ΒΥΡΩΝ 7 9 2 1 6 11 18
16. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5 9 1 2 6 6 19

 

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ
1. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 19 9 6 1 2 23 13
2. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 18 9 5 3 1 19 10
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 18 9 5 3 1 25 11
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 18 9 6 0 3 25 9
5. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 9 5 1 3 11 10
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 15 9 4 3 2 10 5
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ 15 9 4 3 2 13 9
8. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 14 9 4 2 3 8 11
9. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13 9 4 1 4 9 13
10. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 13 9 4 1 4 9 15
11. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 10 9 3 1 5 11 18
12. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 8 9 2 2 5 11 16
13. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 7 9 2 1 6 14 18
14. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 6 9 2 0 7 7 17
15. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 6 9 1 3 5 8 18
16. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

 

Κοινοποίηση.

Leave A Reply