Ο Βύρωνας στον 1ο, το Ίλιον στον 2ο και η Δάφνη Παλ. Φαλήρου στον 3ο Όμιλο, συνεχίζουν να οδηγούν την κούρσα στην Β’ κατηγορία ΕΠΣΑ

0

Ο Βύρωνας (24 β.), που συνεχίζει το σερί των νικών για 8η φορά, σε ισάριθμες αγωνιστικές στον 1ο Όμιλο, το Ίλιον (22 β.), με 7 Ν και 1Ι στον 2ο Όμιλο και η Δάφνη Παλαιού Φαλήρου (22 β.), με 7 Ν και 1Ι στον 3ο Όμιλο, οδηγούν την κούρσα στην Β’ κατηγορία ΕΠΣΑ και φαντάζουν ως αδιαφιλονίκητα φαβορί για την απευθείας άνοδο στην Α’ κατηγορία ΕΠΣΑ.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-3
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-4
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 8-0
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-0
22. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
23. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-3
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-5
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-4
27. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-5
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/11/19 11:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-0
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΟΨ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-4
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-0
35. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-2
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-2
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-3
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 5-2
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 4-2
46. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-2
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-6
50. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
52. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 6-0
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-8
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-2
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 12:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-3
56. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
58. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-4
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 5-0
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 0-0
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/11/19 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε. 0-1
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-1
64. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/11/19 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 6-0

 

 

Κοινοποίηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά...