Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου της πρεμιέρας στους τρεις Ομίλους της Β’ κατηγ. ΕΠΣΑ

0

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου της πρεμιέρας στους τρεις Ομίλους της Β’ κατηγ. ΕΠΣΑ, όπως μας ενημερώνει η ΕΠΣΑ.

1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
23. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-0
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-1
28. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 3-1
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0
30. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-2
31. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-1
32. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 4-1
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-0
35. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε. 0-0
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-0
37. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 4-2
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-2
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-2
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π. 2-1
41. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. 1-1
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 0-0
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
Κοινοποίηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά...