Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο η α’ φάση του κυπέλλου ΕΠΣΑ το Σαββατοκύριακο

0

Ξεκινάει η α’ φάση του κυπέλλου ΕΠΣΑ το Σαββατοκύριακο.

Tο ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 07 &08/09/2019, διεξάγεται η  αγωνιστική του Κυπέλλου, στην οποία συμμετέχουν 48 ομάδες της Β’Κατηγορίας, 33 ομάδες της Γ’ Κατηγορίας και 1 ομάδα ερασιτεχνικών τμημάτων Π.Α.Ε..

            Θα διεξαχθούν 41 αγώνες.

           Το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 14 &15/09/2019, θα διεξαχθεί η 2η αγωνιστική του Κυπέλλου, με τη συμμετοχή των 41 ομάδων που θα προκριθούν από την 1η αγωνιστική.

            Από τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής εξαιρέθηκε ο νικητής του αγώνα ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ και έτσι θα διεξαχθούν 20αγώνες.

            Η 3η αγωνιστική του Κυπέλλου θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή των 21 ομάδων που προκρίθηκαν από την 2η φάση  και των 32ομάδων της Α’ Κατηγορίας. Σύνολο 53 ομάδες. Θα εξαιρεθεί μία ομάδα και θα σχηματιστούν 26 ζευγάρια αγώνων.

            Η 4η αγωνιστική θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή των 27 ομάδων που θα προκριθούν από την 3η αγωνιστική και των 6 ομάδων της Εθνικής Ερασιτεχνικής Κατηγορίας. Σύνολο 33 ομάδες.

            Πριν από την φάση αυτή, θα διεξαχθεί ένας αγώνας, ο νικητής του οποίου μαζί με τις 31 ομάδες που θα μείνουν, θα αποτελέσουν τις 32 ομάδες της 4ης αγωνιστικής.

Το πρόγραμμα των αγώνων:

1η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30
2. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/09/19 16:30
3. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/09/19 16:30
5. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/09/19 16:30
6. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30
7. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/09/19 16:30
8. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/09/19 16:30
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 07/09/19 16:30
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 07/09/19 16:30
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/09/19 16:30
13. ΠΟΨ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/09/19 16:30
15. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/09/19 16:30
18. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/09/19 16:30
19. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 09:30
20. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/09/19 10:30
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 08/09/19 10:30
22. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/09/19 10:30
23. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/09/19 10:30
24. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/09/19 10:30
25. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/09/19 10:30
26. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 08/09/19 10:30
27. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/09/19 10:30
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 08/09/19 10:30
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 08/09/19 10:30
30. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 12:30
31. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30
33. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 08/09/19 16:30
34. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30
35. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30
36. ΑΡΙΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΥΡΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30
38. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 08/09/19 16:30
40. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30
41. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/09/19 16:30
Κοινοποίηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά...