Παπάγος 51 β., Κένταυρος Βριλ. 55 β. και Καματερό σταθερά στην κορυφή των τριών Ομίλων της Β’ ΕΠΣΑ

0

Με το ίδιο σκορ 2-0 κέρδισαν και οι τρεις πρωτοπόροι στους τρεις ομίλους της Β’ κατηγορίας ΕΠΣΑ την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος και έχουν αποκτήσει και το προβάδισμα για την άνοδο, οκτώ αγωνιστικές, πριν από τη λήξη του πρωταθλήματος.

Ο Παπάγος κέρδισε εκτός έδρας τον ΠΑΟΚ Ζωγράφου με 2-0, εκτός έδρας με το ίδιο σκορ ο Κένταυρος Βριλησσίων την Ιεράπολη και το Καματερό, στο ντέρμπι των πρωτοπόρων με την Λυκόβρυση, με το ίδιο σκορ.

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα στους τρεις Ομίλους στην Β’ κατηγορία ΕΠΣΑ και στους τέσσερις Ομίλους της Γ’ κατηγορίας, όπως μας ενημερώνει η ΕΠΣΑ’

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-0
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-3
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
28. ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-1
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-4
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
36. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-1
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-6
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
40. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/03/19 09:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-6
42. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 12:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 03/03/19 15:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-1
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/03/19 10:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
49. ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-3
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-3
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-4
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/03/19 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
57. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-1
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-3
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-0
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-0

 

Κοινοποίηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά...