Β’ κατηγορία: Η Λυκόβρυση (41 β.) έπιασε κορυφή – Παπάγος (42 β.) και Κένταυρος Βρ. (43 β.) προηγούνται στη βαθμολογία

0

Στον 1ο και 2ο Όμιλο της Β΄κατηγορίας ΕΠΣΑ η βαθμολογία, μετά τα σημερινά αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής, παρέμεινε αμετάβλητη, με τον Παπάγο (42 β) και τον Κένταυρο Βριλησσίων (43 β.) να διατηρούν τα πρωτεία, σε αντίθεση με τον 3ο Όμιλο, όπου η νεανική ομάδα της Λυκόβρυσης (41 β.) έπιασε στην κορυφή το Καματερό (41 β.) και επειδή έχει κερδίσει τον αντίπαλό της στην έδρα του στον α’ γύρο, έχει και το προβάδισμα στη βαθμολογία.

Στον 1ο Όμιλο ο Παπάγος, αν και αναδείχθηκε ισόπαλος εκτός έδρας με τον Κολωνό με 1-1, κατάφερε και διεύρυνε μάλιστα στους 3 βαθμούς τη διαφορά από τη δεύτερη Κηπούπολη, μετά την απρόσμενη ήττα που υπέστη στην Αργυρούπολη με 3-0.

Στον 2ο Όμιλο, Κένταυρος Βριλησσίων (43 β.) και Μελίσσια (39 β.), διατήρησαν αναλλοίωτη τη διαφορά των 4 βαθμών μεταξύ τους, μετά τις εκτός έδρας νίκες που πέτυχαν, ο πρώτος μέσα στην Μεταμόρφωση επί του Ατρομήτου με 0-3 και ο δεύτερος μέσα στον Βύρωνα με 1-2. Η Πεύκη συνέχισε τις καλές εμφανίσεις της και κέρδισε μέσα στην έδρα του Νεοπεντελικού με 4-0. Νίκη πέτυχε και η ΑΕ Μεταμόρφωσης στην έδρα του Εθνικού Αστέρα με 1-2.

Στον 3ο Όμιλο είχαμε για πρώτη φορά ανατροπή. Οι νεαροί ποδοσφαιριστές της Λυκόβρυσης συνεχίζουν να εκπλήσσουν ευχάριστα και μετά τη νέα νίκη τους επί της Τερψιθέας με 2-0, εκμεταλλεύτηκαν με τον καλύτερο τρόπο την ήττα του μέχρι και σήμερα πρωτοπόρου Καματερού, στην έδρα της Αγίας Ελεούσας, με το χορταστικό 5-3 και από σήμερα οδηγούν μαζί την κούρσα με 41 βαθμούς στην βαθμολογία, με την Λυκόβρυση να έχει το προβάδισμα, αφού στον α’ γύρο είχε σπάσει το αήττητο του Καματερού, μέσα στην έδρα του. Από κοντά και η Ανθούπολη (38 β.), που κέρδισε εκτός έδρας τον Ζέφυρο με 3-0.

Όλα τα αποτελέσματα στους Ομίλους της Β’ και Γ’ κατηγορίας ΕΠΣΑ, όπως μας ενημερώνει η ΕΠΣΑ:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-0
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-3
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/02/19 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-2
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-2
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-4
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-3
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
30. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
32. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
34. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-1
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-2
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/02/19 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 5-3
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-5
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-2
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
42. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-1
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
44. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-3
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/02/19 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-6
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 12:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-3
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-0
49. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-3
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-1
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-0
54. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/02/19 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-4
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
57. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-2
59. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 3-2
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/02/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-3
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-0
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/02/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-0
63. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
Κοινοποίηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά...