Παπάγος (25 β.), Μελίσσια (24 β.) και Καματερό (22 β.) προηγούνται στη βαθμολογία των τριών Ομίλων της Β’ κατηγορίας ΕΠΣΑ

0

Μετά τις σπουδαίες νίκες που πέτυχαν ο ομάδα του Παπάγου στο Κάτω Χαλάνδρι επί του ΠΟΨ με 0-3 στον 1ο ‘Ομιλο της Β’ ΕΠΣΑ, τα Μελίσσια στο τοπικό ντέρμπι την Πεύκη με 1-0 στον 2ο Όμιλο και το Καματερό εκτός έδρας τον Θρίαμβο Αθηνών με 0-2 στον 3ο Όμιλο, συνεχίζουν να προηγούνται στη βαθμολογία των τριών Ομίλων αντίστοιχα.

Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής στην Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑ, όπως μας ενημερώνει η Ένωση

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-2
19. ΠΟΨ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-3
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-0
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 5-2
22. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-2
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
26. ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
29. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-3
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-1
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
38. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
39. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/11/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 25/11/18 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-5
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-3
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-1
45. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-2
46. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
50. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/11/18 10:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
51. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-2
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 25/11/18 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 12:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-2
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 5-1
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-2
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-3
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-1
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-2
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-0

 

 

Κοινοποίηση.

Leave A Reply